1.kapitola

1. dubna 2008 v 15:17 | Terka
Takže první kapitolka,je moc hezká a prohlížejte si obrázky!!

Vysoká dívka s hnedymi vlasy mírila s velikým kufrem k šestému kupé Bradavického expresu s tajuplným výrazem. Už dva mesíce na tohle setkání cekala a ted konecne se uvidí se svou nejlepší kamarádkou Lilly Evansovou. Jen co rozrazila dvere jí kamarádka padla ke krku a prítelsky jí objala.
,,No teda Lil! Vypadáš skvele!Kde ses byla opalovat vypadáš jak Henkie!" vydechla hnedovláska
,,Kdo je Henkie,Henry?"zeptala se zvesela Lili
,,Noooo…to je cernošská jezdkyne na koni,byla bych ráda jako ona…." A vzdychla…pak se ale usmála a rekla
,,Víš co mám letost za zvíre Evansová?" a zazubila se
,,Ehm….uá….hmmm….no… kocku?" zamyslela se Lili nacež se Henry zacla repit. Když už se asi po 10 minutách dosmála rekla
,,Hmmm kocku" nacež opet vyprkla smíchy,,Tak zaprvé Lil,mám na ne alergii za druhé Norissovka je kocka tudiž je ani nemám ráda a za tretí vubec nejsou užitecný" dokonciloa svuj proslov a vítezne se usmála.
,,Mám tu kone!" a v ocích se jí zablískly dve malé jiskricky které mela jen téhdy,když mluvila o sportu,, Víš jak je miluju a taky jak me na nich baví jezdit".Lili se usmála,moc dobre vedela že kamarádka ráda sportuje.Henry hrála famfrpál,jezdila na koni a behala rychle jak cert,také boxovala,mimo jiné i hrála na elektickou kytaru a docela dobre.Kvuli svým zájmum obetovala vše,byla samá jizva a šrám,ale to jí vynahardily svaly a štíhlá postava. Zbytek cesty se dívky bavili o Henryine sportech a o Pobertech.Ano Henry a Lily byli v sedmém rocníku s Poberty. Práve když byli v nejlepším tak do dverí vtrhl James Potter.
,,Jejda" zrudl,pak mu ale padl pohled na Lil a hned to byl zas ten starý dobrý frajer Potter
,,Jé cau Evansová,si hrozne krásná víš to?" zafrajeril nacež se Lili zaškaredila a odsekla
,,Jo Pottre tohle je totiž veta kterou slýchám každý den od svýho kluka!" odpálkovala ho zákernou lží
,,Ty-ty-ty nekoho máš" vydesil se James. Lili dostala výtlem a Henry taky,James to nepochopil a radši odešel.
,,To bylo hustý Lili!" vyprskla Henry smíchy
,,Jo-to teda!"
**********************************
James došel strnule do kupé a byl bledý jaki krída
,,Co je vole?" vyštekl Sirius Black
,,Ona-ona nekoho už má!" hlesl tiše
,,Cože?" vyhrklo celé kupé
,,No já jí rek že jí to sluší a jestli o tom ví a ona rekla že to ví že jí to ríka každej den její kluk a já se jí zeptal jestli nekoho má a ony se zacly smát.." posmutnel Potter.Zatímco Remus i Sirius se zacli šílene gebit.
,,To ti to nedošlo kámo?" zazubil se Sirius
,,C-o-o my nedošlo?" nechápal James
,,Delala si s tebe srandu,jen te odpálkovala!" zašklebil se Remus Lupin.Teprve ted to Jamesovi došlo.Zacervenal a snažil se odvést téma.
,,Tak co Tichošlápku,užs mel všecky,krome Lil což?"
,,Ne-chybí mi jich ješte 5-bez Lili- a o ctyri nestojim,jen ta jedna me pálí!" odvetil Siriík
,,Jo a která tak vzdoruje?" zeptal se pobavene Remus
,,Malkinová!" prskl Tichošlápek a James se rozchechtal.Remus zbledl
,,Ty vážne stojíš o Henry? Vždyt je celá pomlácená!" zepztal se James
,,Jasne je sexy!"a nasadil svádivý úsmev,,i ty její jizvy jsou sexy" a vesele se mu zablýsklo v ocích. V tom tam prišla jmenovaná.Ano Henry stála na prahu kupé hodila úsmevem po Removi a na Siriuse zamávala - Petr spal takže nic neudelala - a nakonec se oznámila Jimmymu
,,Dvanácteráku hned v nedeli za týden je výber tak na to nezapomen!" hodila po nem a celém kupé zárivý úsmev,ale né protože by ho balila ale jen proto že takhle se usmívala když mluvila o famfrpále:-) Jen Sirius si to vyložil jako signál a zamnul si ruce.A zamumlal
,,Snadná korist!" koutky mu zacukaly a pak si dál povídla s klukama.Doopravdy nevnímal jen Remus.Myslel na Henry,na ty její krásné modré oci a na ten její úsmev.Byl do ní zamilovaný,ale klukum to nerekl.Miloval každý šrám na jejím tele a vedel(narozdíl od Tichošlápka) že ona je vuci jeho pohledum odolná,nikdy se neroztrese ani se na nej nebude lepit.Ona dávala všechnu svou lásku jemu,ikdyž-jak si to nepripouštel Rem-o tom nevedela.
Sirius zrovna rozebíral Henryin zadek a James básnil o Liliiných ocích,když v kupé opet pristála Henry tentokrát i s její hulkou.Bláznive se smála a nemohla prestat.Mezi odmlkami smíchu vykoktala
,,To-Lili-lehtací-kouzlo-hodne-silný" ale když si to kluci dali dohromady tak se Remus a Sirius na prekvapenou Henry vrhli a zacali jí lehtat.Sirius jí lehtal jen na urcitých cástech tela,ale Remus si to vychutnával, každy dotek jejího tela byl pro nej snem.Ruce se mu trásly,mohl se konecne beztrestne dotýkat jeho Henry,ikdyž to nebylo tak romantické jak by si prál:-)Za chvíli se jim vytrhla a bežela se prevléct do hábitu-opet nového.Její matka vlastnila krámek s hábity jménem Madame Malkinová
Když dorazili do Prasinek hrnuli se ven aby zabrali kocár. Henry stála za Siriusem a za ní stál Remus,který si zamilovane prohlížel její vlasy.Sirius zahlédl prázdný kocár vykrocil k nemu a chystal se nasednout,když v tom mu cestu zastoupil Lucius Malfoy.
,,Uhni srábku" zavrcel Sirius
,,Popros,smrádku" odsekl pobavene Lucius
,,Naser si dedo!" a odstrcil ho.Malfoy ho však strhnul zpátky
,,Co si myslíš že deláš?" vyštekl Black
,,Ucím te slušnému vychování!" zasmál se Malfoy.Sirius mu flusl do tváre.Malfoy se napráhl aby ho praštil do tváre pestí ale Black se sehnul a ránu dostala Henry.I pres mucivou bolest a zakrvácený oblicej si nedelala o její vizáž starost.Vzpomela si na titul mistra v boxu.A tiše pronesla smerem k prekvapenému Malfoyovi
,,Promin musím trénovat,chci vyhrát pohár" a zpevnenou rukou,jak se to delá pri boxu mu vrazila ránu,mnohem vetší než jí dal on sám.
,,Byla trikrát vetší socko Malfoyácká-jedná jako odplata,druhá za Siriuse,a ta tretí byla výchovná" a odstrcila Malfoye stranou, nastoupila do kocáru a otrela si krvavý oblicej do rukávu zkrvaveného hábitu. Pak se zacla smát a Lili,Sirius,James,Petr i Remus na ní prekvapene koukali výrazem tipu: jak se muže pres tu krev smát?
oooooooooooooooooooo
Konec dne byl hezký,všichni usli a jen Remus nespal,myslel na Henry,lépe receno snil o Henry, predstavoval si jak jí líbá a i jiné nemravnosti. Pak ho ale spánek premohl a on usnul.
Ráno se holky vzbudili drív.Na pokoji s Lili a Henry byla ješte Wanda Strepková,která Siriuse nenávidela nejvíc na svete, Audrey Hopkinsová která byla docela v pohode a ješte Sidney Folsová která byla nafrfnená fiflena a Siriuse balila každým kouskem tela.Lili se nervózne podívala po Henry.Ta nikde nebyla.Lili tedy provedla ranní ocistu a pak se vydala do spolecenky.Po pul hodine se Henry objevila v otvoru a Lili se hned nazlobene vyptávala:
,,Kdes byla?"
,,Za Charliem!!" vyhrkla omámená Henry,,on má tak nádherný cval!Hagrid se mi o ní stará" pak ho citovala ,,Na draka von sice nemá,ale je to stejnác krásný zvíre tendleten kun!"
Charlie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.