1.Vyhazov

1. dubna 2008 v 16:19 | Terka |  Tereza
Tady to máte..

Henrieta sedela s Adamem u krbu a bavili se o nadcházejícím díteti.Byla totiž v osmém mesíci.
,Myslím že by se mel menovat Adam po me ,nebo Henrieta po tobe" tvrdil Adam,protože jeho manželka mu zoufale odporovala.
,,Ale proc? Jméno henrieta je v naší generaci už pres 100 let,je cas na zmenu!!!" Henrieta si povzdychla a prosebne se zatvárila na Adama.
,,No tak dobre… Co treba Tereza?" rekl Adam,který mel z vymyšleného jména opravdu radost.Necekal snad,že by se manželka hned vzdala a souhlasila,proto ho prekvapilo,když s ním okamžite souhlasila.
,,Tereza,Terezka to je krásné jméno,ty jsi tak hodný Ade" a dala mu velikou pusu,to však netrvalo dlouho a zacalo jí být opravdu špatne… Adam si to nejspíš uvedomil, takže se vrhnul k telefonu a vytácel císlo do porodnice.
,,Ade tak si pospeš" zoufala si Henrieta. Po 5 minutách tam záchranka prijela a odvezla si oba manžele.

O 1 hodinu pozdeji

,,Jak je jí?" vybafl na nejakou sestru Adam.
,,Je v porádku,máte krásnou holcicku!" usmála se sestra a poslala ho do pátého pokoje
,,Ach zlato! Jsi v porádku? Je Terinka v porádku?" Adam vyklopil své otázky,na unavenou,ale presto smející se ženu
,,To víš že jsme v porádku!" rekla Henri Adam u své nové rodiny prosedel 2 hodiny,ale pak ho sestra vyhodila.

O 3 týdny pozdeji

Z Terezky se stalo roztomilé detátko,byla opálená(to si ale rodice nedokázaly vysvetlit),mela zrz vlasy a roztomilé modré oci. Vlastne nemela zrz vlasy byla blondýna a pochvíli z ní byla cernovláska. Rodice hned vedeli co se stalo,Terezka je metamorfomág. Prirozene meli radost,až na to,že pokaždé když se nekam schovala nemohli ji najít,protože nevedeli jakou barvu má vlasu. Všichni ji chodili okukovat a nosili jí dárky,Terka byla štastné díte

O 1 rok pozdeji

Byla noc a všude svítili Vánocní svetýlka a Lord Voldemort si to vykracoval po ulici(nekolikrát uklouzl po ledovce a zahromoval). Když chtel vyhrát ,musel mít zastánce. Né že by je nemel mel jich už pres 1 000 ale potreboval další. Zamíril k domu Anthonyovích aby je presvedcil. Došel až k jejich brance a zazvonil.
V tu samoud dobu uvnitr otec bavil svou dceru loutkovým divadelm které ocaroval aby hrálo bez chyb a jeho matka dabovala postavicky.Terezka se smála,až si prebarvila vlasy na ružovo. Když otec uslyšel zvonek vstal a šel otevrít. S hruzným pohledem Voldemorta ho napadlo,že by mohl pribouchnout to by však ani nestihl,takže cekal co Voldy udelá.
,,Potrebuji si s vámi promluvit" zacal Voldemorta
,,My s vámi,ale mluvit nechceme" rek ustrašene Adam
,,Tak pozvete me dál?" rekl naštvane Voldy který ho ani neposlouchal
Adam se rozhodl a mluvil tvrdým tónem,, Já vás tu,ale nechci odejdete!"
Voldemorta se zachechtal a vešel dovnitr,Adam tedy zabouchnul a Voldy si to štrádoval do obývacího pokoje,kde se pohodlne usadila a vycaroval si wiskey, nabídnul i Anthonyovým,kterí práve sebrali Terezku a posadili si jí do náruce.
,,Víte,já potrebuji další smrtijedy a vy ste velice schopní, a vaše dcera by se mi také mohla hodit,nabízím vám klid za to že se ke mne pridáte." Rekl Lord.
,,A víte vy co mi se k vám nepridáme víte!!" rozerval se na nej adam ,,NIKDY!!"
Voldemorta vstal výhružne se podíval a rekl,, Já to nebudu opakovat,vemte to dokud mužete"
,,NIKDY" zakriceli manželé soucasne. V tom však Adama zasáhla kletba cruciatus a ten se zacal kroutit v krecích. Henrieta se zdesila a posadila Terezku do kresla a vykrikla na Voldemorta netopýrí kletbu, Voldy mel ted z uší netopýry a celý vypadal smešne. Terezka se rozervala smíchy… Voldemort se naštval a oba rodice odhodil do bezvedomí, Terinka poznala že jim ubližuje a její detská magie se probrala a kdo by to rekl,Voldemort proletel zdí takovou silou že vylét a pristál až za brankou. Terezka se trucovite posadila zmenila barvu vlasu na cernou,ocí na cernou a pleti taky,udelala si veliký nos a legracní pusu,aby tak dala najevo,že s chováním toho príchozího nebyla spokojená. Rodice se probrali až zta velice dlouhou dobu,mezitím Terka usla…
Ráno: Rodice si to vysvetlovali a Terezka dostala za odmenu(jak krásne Voldemorta vyhodila) veliký dort a reodice byli rádi,že to tak dopadlo

O 9 let pozdeji.

Terka letela ze schodu a kricela:,,Už mi to došlo?" to opet hovorila o dopisu z bradavic
Rodice se zasmáli a rekli,, Ješte ne zlato"
Terezka se zklamane posadila a dala si hemenex a džus který jí matka vnutila.,, Mami vyprávejte mi ješte o Bradavicích" už asi za to ráno po páte žadonila Terinka
,,Ale vždyt už všechno víš!!!" protestovala maminka ,,ale mohli bychom ti vyprávet co se stalo pred 9 lety" tatínek se na maminku zkoumave podíval ale souhlasil..
Prevypráveli Terezce príbeh do puntíku presne a ješte dodali,že to co provedla bylo kouzlo tak mocné,že jen málokterý dospelý carodej by ho dovedl,což znamenalo že terka byla známá jako ,,to díte co zatocilo s Voldemortem".Terezka na sebe byla pyšná,ale né moc,proste tak normálne.
O 2 dny pozdeji Terezka opet bežela dolu a zase kricela jestli má už dopis z Bradavic i když vedela že ješte ne,proto jí odpoved zaskocila,tatínek totiž rekl ,,no nejaký dopis tu máš" a podával jí ho.Terka ho dychtive otevrela a cetla:
Vázená slecno Anthonyová, byla jste prijata na Raddleovu skolu Cerné magie , skolní rok zacíná prvního ledna dostavte se Letaxem na sídlo temného pána. Seznam ucebnic dostanete na miste. S uctou Alena Raddleová, zástupkyne reditele skoly
Terezka vydala zdušený výkrik a spadla na podlahu,rodice jí vytáhli a když docetli taky spadli, co ted??? Adama napadlo,že by proste jen napsali že nejede,ale to by… no proste Terka Cernou magii studovat nebude a basta. Proto Henrieta složila velice peclivý odmítavý dopis.
Vázená paní Raddleová, Já,moje dcera a muj manzel jsme se rozhodli, ze nase dcera bude studovat skolu Bradavic,proto nasí dceru zdvorile omlouvame z vašeho vyucování. Henrieta Anthonyová
Tenhle dopis zalepile a poslaliho po Papouškovi zpátky.Papoušek byl veliký tropický papoušek,který se jmenoval Papoušek:-) Terka mela ješte psa,jmenoval se Andrew a byl to nemecký ovcák….

Mezitím v sídle Temného pána!!!!

,To díte je prímo prebitý magií,jsem zvedavý co udelají až jim ten dopis prijde" chechtal se Voldemorta. To však netušil že se na nej rítí papoušek,po chvíli papouch proletel sklem to sklo se rozletelo po sále a Voldy jen bežel k nebohému zvíreti zavolal svou ženu a by ho zotavila vyndal dopis a precetl si ho. Na to co v nem bylo nemohl nic ríct,tolik ho ohromilo,že s odvážili odporovat.tak zarval:
,,Já tu holku proste chci!!!"
,,Ale no tak drahý,tak si to tak neber,máš své deti,treba Alecto,je taky šikovný!!!" rekla Alena a povedlo se jí manžela uklidnit.
,,Vlastne máš pravdu,na ní mi nemusí záležet" rekl Voldy ,po 5 minutách však zase zarval:
,,Ale jakto,že me to díte takhle vyrazilo,to není možný musí mít nejaký silný predky,když se mnou takhle zamávala!!!" na jeho tvrzení bylo hodne pravdy šel zkoumat její rodokmen..
Bylo tam:
Rod Anthonyových se zkrížil s rodem Nebelvítských, nejmladším potomkem samotného Godrica Nebelvíra je Tereza Henrieta Elvíra Anthonyová.
,,Tak proto…"Voldy se umlcel…,,DO PRDELE TEN MALEJ SPRATEK, JAK SEM SI TOHO MOH NEVŠIMNOUT" rozerval se Voldy a papoušek už vylécený odletel strachy…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.