3.Dracovy pokusy

1. dubna 2008 v 16:21 | Terka |  Tereza
Tadýýýýýýýýýý...

Ted si to všechno shrneme: Draco se šílene zamiloval do Terezy, Terza je dcera Godrica Nebelvíra a Voldemort se ucí hrát piškvorky.Ted v tom mám ejasno:-)
Draco premýšlel už asi po padesáté jak zmrzacit Crabbeho a Goyla (prptože hrozne chrápali)a jak zbalit Terezu.Bohuž ho nic nenapadalo.Spíš premýšlel nad tím jestli to vubec chce.Pak mu to docvaklo:
,,No jasne,Crabbe a Goyle jsou tlustý tak jim otrávim nejakej zákusek ty chcípnou a ke všem Nebelvírkym se budu chovat slušne a nebudu už nafoukanej a ona mi spadne do klína zaradoval se. Jeho plán byl nadmíru snadný,zašel do kuchyne pro zákusky a pak vykradl Snapeuv kabinet,našel si tam jeden rychlý a bezbolestný jed na kterém byla cedulka: Jen na blbce! Draco si to strcil do hábitu a utíkal za Crabbem a Goylem.
,,Áhoj!" rekli oba tupe
,,Kluci potkal jsem na chodbe nejaký moc hezký holky a ta mi rekli že je to pro vás,že se jim líbíte!!" a v tom už Crabe i Goyle jedli zákusky a když dojedli spadli na zem.Pravdepodobne byli mrtvý. Pak už Draco jen bežel na ošetrovnu,že Crabbemu a Goylovi je nevolno at si tam pro ne dojdou. Madame Pomfreyová je nalaožila a odnesla na ošetrovnu. Malfoyova první cást se povedla.Ted už jen ta druhá cást,lehcí cást.
Po 10 dnech se Crabbe a Goyle probudili a M.P. je chtelanechat vypovídat co se stalo,ale Malfoy jí presvedcil at jim dá ješte den cas.Pak se k nim v noci prikradl namíril na ne hulku a pronesl
,,Obliviante"oboum chlapcum vymenil pamet Když potom vypovídali ríkali tohle: No,šli jsme vykrást Snapeuv kabinet kvuli štastnému lektvaru ale spletli jsme se a vzali si ten jed.

Mezitím u Voldmorta

,,Pán se ucí rychle!" vykrikoval vesele Davies(nejspíš proto že Voldy už na nej po páte použil Imperio)
,,Jo to je dobre,Dave,ted si ale dávej pozor na ty svoje kolecka" a udelal si krížky po celém plátne.
,,Správne pane,ale nechtel byste už svácu???"zeptal se Davies
,,Jo mám hlad jako vlk" rekl a smazal herní pole
V tom Voldyho zacala mlátit po hlave necí ruka
,,Au,au,au,au,auváááááájs!!"kricel
,,Tak ty máteš i chudáka skrítka??"rvala Alena,,ty neráde!!" a fackovala ho dál
,,Není to-au-jak-au-si myslíš-áááááááu" bránil se Vold
,,Lhári!" a ruka mu dala mpestí donosu.Voldas jí to oplatil fackou a rekl,,Už dost!" namíril na ní hulkou a v tom se Alena omluvila a šla pomoct Daviesovi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.