3.kapitola

1. dubna 2008 v 15:31 | Terka
Třetí kapča,je hezká...

Z ríjna se vyklubal listopad a s listopadem prišel mráz a zima. Henry s Remusem nechodila,ale mela ho ráda,a porád si nevšimla Siriusova snažení.Lili a James se zacli snášet a nekdy je bylo videt jak si neco šeptají a priblble se hihnají .
,,Ty Tichošlápku,nechceš už ten boj o Henry vzdát?" zeptal se jednoho listopadového vecera Námesícník¨
,,blázníš? Dokázal jsem mít každou a nejakou famfrpálistku ne?" vyjekl Sirius
,,Hele,nech si to jo? Do Henry se nenavážej!" a odkrácel.Z druhé strany místnosti se ozvalo
,, Héj,Siriusi!Zejtra je zápas tak se de na kute jasný! A ty taky Franku,Jamesi a Audrey!Tome,Stuarte vy taky!Zítra jdem proti Zmijozelu tak hurá na kute!" Henry však schytala jen mrucení a tiché nadávky.Toho však nelitovala.Sama ale spát nešla.Sedela ve spolecence ve svém oblíbeném oblecení- potrhaný džíny a tricko s konskou hlavou.Když se všichni zacli vytrácet zustal ve spolecence jen Remus a Henry.
,,Henry? Mohl bych stebou na chvíli mluvit?" ozval se konecne Remus,Henry se usmála a pokývla mu hlavou,jako že poslouchá.Ale neposlouchala jen ona ale i Sirius,který zustal stát na chodbe.
,,Víš,Henry… Já te hrozne moc miluju a tak me napadlo..Nechceš se mnou chodit?" nesmele se zeptal a zacervenal se. Henry se však usmála políbila ho na tvár a jen tiše prikývla. Pak se oba vydali do svých ložnic. Ale sirius se nezlobil,byl naopak rád,že jeho kamarád má konecne prítelkyni,ikdyž jí chtel mít on sám…
ooooooooooooooooooooooooooo
Další den byl konecne ocekávaný sobotní zápas. Henry byla ráno opet projet svého kone a pak už se jen dobehla nasnídat. Ješte pred ostatními se vydala na hrište. Byli perfektní podmínky,suchá zem,bezvetrí a celkem slunecno. Henry se šla prevléct do sportovního hábitu a cekala na ostatní.Po 10 minutách všichni dorazili a utkání mohlo být zahájeno. Ozval se hvizd píštalky a družstva za bourlivého jásotu vyšla na hrište. Zmijozelským kapitánem byl Lucius Malfoy a když si s Henry podával ruku,jen tiše sykl,jak mu jí drtila. Vzduchem se osvalo pronikavé PÍSK a zápas byl zahájen.Komentovala Alice Robicková,Frankova dívka.
,,á ano Frank Longbotomm provedl výborný zákrok,Zmijozelský Edithon má smulu. Ach vypadá to že Henry Malkinová si proráží cestu k brankám a opravdu…Proboho no to tedy! A Malkinová ptomenuje na 20 k nule!" byla to pravda Henry se rozlétla s Camrálem v podpaží prímo k brankám kde by to ovšem brankár chytil.Henry se však rítila dál a mrštila Camrálem do branky Zmijozelsky brankár už to skoro chytil,když si všiml Henriety která nebrzdila a rítila se proti nemu ,zdešene ucukl,zatímco Henry vítezne letela proti obruci,když byla tesne u ní ,nechala košte proletet obrucí a sama obruc nadskocila a za ní opet dopadla na košte,kde opet chytila Camrál a bleskove se obkroužila zpátky a vstrelila další gól.Hodilla míc Siriusovi a ten vstrelil další gól,pak se ale Camrálu zmocnil Malfoy a rítil se k Frankovi.Malfoy už skoro ztrílel když do nej uderil Potlouk a on Camrál pusil chytila ho Audrey nahrála ho Siriusovi a ten ho strelil do Zmijozelské branky.Mezitím se však James rítil dolu a zachvíli už držel v ruce Zlatonku,porazili je na plné cáre.Alice zahulákala
,,Ano Nebelvír vyhrává stodevadesát k nule!" všechny tribuny krome té Zmijozelské se rozveselili a nakonec se porádaly párty dlouho do noci.Hery však nemela na oslavy náladu. Vyšla ze spolecenky a šla se procházet na prázdné chdby.V jedné zvlášt opuštené se jí zalíbil obraz nejaké dámy a tak si s ní zacla povídat.Dozvedela se že stojí pred Helgou z Mrzimoru a že za tímhle obrazem je vstupd do Mrzimorské místnosti. Pak se ale musela Helga vydat pryc takže Henry se šla projít jinam. Šla porád níž a níž,až se skoro dostala ke sklepení,tam si sedla na schody zacala premýšlet o tom kdyby jí prijmuly do nejakého slavného famfrpálového týmu.Jejím doživotním snem,bylo vyhrát zápas a tím zvednout pohár mistra sveta no,ale vedela že je to asi naivní sen…. Po chvíli dumání do ní narazila kletba,jenom odhazovací,ale i tak si pochroumala kosti.Ležela roztažená na podlaze a pomalu se zacala otácet.Pred ní stál Malfoy, se svým ošklivým úsmevem.
,,Tak co ty? Porád si myslíš že na me stacíš?" a odzbrojil ji,hulka mu padla prímo do ruky,né však jiná zbran kterou Henry u sebe nosila.
,,Proc nekricíš o pomoc?" zeptal se s jedovatým úsmevem
,,Mela bych?" zasmála se,,A pomuže to?" nacež se tak zakrenila,že jí to málem zustalo.
,,Ne,nepomuže ti to,spíš naopak" mel radost Lucius.Henry zamávala na nic za ním,to ho vylekalo a otocil se,nikdo tam nestál,ale Henry už stála na nohou.Úsmev mela ješte širší,ikdyž do smíchu jí vubec nebylo.
,,Malfoyátko,nehraj si na hrdinu ,dej mi hulku a odpal!" ozvala se medove
,,Tss-zapomen!" odsekl
,,Vážne? Dávám ti poslední šanci!"
,,Hrr--- ty jedna krávo!"
,,No dobre.." nacež udelala bleskový pohyb a v ruce držela vrhací nožík.Malfoy zbledl.Henry zamírila na jeho ruku,mezi svaly,kde se mu nic nestane ale bude ho to bolet.Potom nožík hodila a zasáhla prímo.Malfoy pustil obe hulky a dal se na zbesilí útek k ošetrovne.Henry sebrala jak tu jeho tak tu svojí a vrátila se do spolecenky,kde už se po ní scháneli. Sirius byl v mžiku u ní a cpal jí láhev ohnive whiskey,zatímco Remus jí objal kolem ramen a políbil jí,táhlo to znej jako z lihárny.Dívka si šla sednout a obe hulky zastrcila do kapsy.Pak si sedla a upila z flašky dobrého pití. Po chvíli si k ní Remus prisedl a zacal žvatlat
,,Kocicko-škyt-moje" a zacal jí líbat po celém tele.Henry ho odstrcila,ikdyž jí to nevadilo,pak si k ní sedl Sirius a tulil se k ní,ted jí z leva obléhal Remus a zprava Sirius,bylo to k nevydržení.Remus se jí snažil rozepnout košili zatímco Sirius jí pod košili zajíždel chtivýma rukama,Henry ho pres ne pleskla a vytrhla se jim.
,,Jste oba vážne šaškové" zavolala smerem k nim,upravila se a šla se vyspat
Oooooooooooooooooooo
Ráno,byl ve spolecence neuveritelný bordel a na gauci pochrupoval Remus na druhém James a Lili na tretím. Henrietta se dala do uklízení odpadku a když bylo vše uklizené vydala se smerem k Removi.Lehla si k nemu a on jí neprítomne zacal hladit po vlasech.Když byl naprosto vzhuru,uvedomil si kdo u nej leží a odskocil.Pak si oddychl,protože si teprve ted vzpomnel na to že s ní chodií.Henry se mu posadila na klín a hlavu mu oprela o jeho hrud a on jí tisknul k sobe.Byl to nádherný okamžik,ze kterého je vyrušilo hluboké zakašlání.
,,Ehmm---m" stal tam Sirius s troch nazzlobeným pohledem,protože jeho kamarád si užíval zatímco on žádnou nemel,ikdyž mít mohl.
,,Jejda" Henry odskocila od Remuse a celá rudá vybehla podobiznou Buclaté Dámy ven. Bežela ven aby se mohla projet na Charlie.
**********************************
,,To si nemoh chvíli pockat?" durdil se Remus
,,Šmajrá Námesícníku,nebud hysterka,je to tvoje holka,mužeš se s ní mazlit jak dlouho chceš!" namítl Sirius,který mel z Henryina úteku prdel.
,,Tss" pak si ale všiml hulky která se tu válela
,,Hele,Henry neco upadlo" a sebral Malfoyovu hulku
,,Tak jí to dáme,treba za to když se s tebou zacne na verejnosti líbat?" nabídl Tichošlápek nevine.
,,To není špatnej nápad!" nacež oba propukli v hlasitý smích,címž vzbudili Lili a Jamese.
,,Jé!My tu usnuli?" zeptal se neverícne James
,,Ne asi! Jen ste tu usnuli!" odpovedel smející se Sirius
,,Heh-" zaculila se Lili
,,Ty Evansová? Nechceš jít se mnou do Prasineki?" zeptal se James,ikdyž vedež že ne
,,Když ti na tom tak záleží,tak treba i jo!" usmála se na Jamese
,,Co-co- ty se mnou fakticky chceš jít?" neveril svým uším Potter
,,Ano-chci s tebou jít!" rekla Lili a odkrácela se umýt.
,,Bezva brácho,konecne te po peti letech neodpálkovala!" zvola Remus a James se jen neprítome usmíval.

Zlatonka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.