4.kapča

1. dubna 2008 v 15:34 | Terka
Co se asi vyklube ze dvou slušňaček jako je Lili a Henry a co když Henry není potrhaná??

Hned další den ráno se Henry potkala na chodbe s Malfoyem,který ji SLUŠNE poprosil o hulku.
,,Jo,hned ti jí dám a promin za ten nožík-ten bych zas zpátky chtela já" a zacala se lovit v kapsách. V tom si vybavila jak vstává z gauce,utíká a slyší ranku.Zdesila se.
¨,,Ehmm---no promin já jí zapomela ve spolecence,sejdeme se tu za hodinu a já rti jí dám,ty vem s sebou ten nuž,jo?" a v duchu doufala že jí nikdo nesebral.Jak naivní predstava! Dobehla do spolecenky,kde sedeli Remus a Sirius a pred mnimi ležela Luciusova hulka. Rozebehla se k ní,ale kluci jí zastoupili cestu.
,,Henrietko! Ty sis tu chudinko zapomela hulecku vid?"zacal Sirius,ale hned na to ho Remus dloubnul do žeber.
,,Kluci,dejte mi ji-PROSÍM!" rekla a nastavila ruku
,,Dáme ale máme podmínku" zacal Remus
,,fajn,predem splneno" rekla Henry
,,Dobre musíš se tu s Remem 10 minut líbat" rekl Sirius
,,Co?" vyjekla Henrynka
,,Jo!" taklhe se hádali ješte další pulhodinu když Henry vyjekla
,,No tak dobre-dobre,pojd sem Reme!" prohodila a Remus si k ní stoupl,priblížili se k sobe a Remus jí okamžite zacal pustošit rty. Po 10 minutách si Henry vzala hulku a spokojený Remus i Sirius jí zamávali. Ona mela už jen minutu! To nemohla stihnout.Malfoy už tam nervózne stál a když jí videl ulevilo se mu. Ona mu podala hulku,on jí nuž a jako starí prítele se rozloucili a oba se dali svou cestou.Henry nebyla zlá a ten nožík jí vážne mrzel ale Lucík si to zasloužil.
**********************************
Luciusovi behali v mysli podivné myšlenky,premýšlel o Henry.Vlastne byla moc hezká,byla cistokrevná a i chytrá.Když se na to Lucius podíval,pripadalo mu to že ho praštila zcela oprávnene.Chte nechte se do Henry zamiloval.
**********************************
Ve spolecence se Henry posadila ke klukum zády,chtela je chvíli potrápit,za to jakou zákernou lest jí pripravili.Po chvíli se za ní Remus došoural a chtel jí políbit na tvár.Henry mu však nastavila ruku a odstrcila mu jeho pusu od její tváre.
,,No tak lásecko!Netrucuj! Vždyt já te miluju tak už se na mne,vílo moje,nezlob!" zacal s prosíkem Remus.Sirius to pozoroval a kamaráda mu bylo líto.Tak se mu rozhodl jít pomoc.
,,No tak Malkinová! Nedelej scény!" zacal ale místo aby jí uklidnil a Remusovi pomohl to Henry naštvalo ješte víc.Celá rozzurená se zvedla a zacla.
,,Co si o sobe sakra myslíš Blacku? Si jako myslíš že si mistr sveta asi ne? Deláš svý rodine opravdu cest!To se musí nechat!" pak hodila zlobný pohled na Remuse a rozebehla se do ložnice. Tam na ní cekalo další prekvapení.Celý pokoj byl vyzdobený ružovou barvou. Henry málem trefil šlak.Naštvane vše prebarvila do puvodních barev a soptila vzteky.Mela chut do neceho porádne kopnout,ale nic nebylo po ruce. Henry se potrebovala odreagovat.Vytáhla elektriku(tu si upravila tak aby byla bezkabelová) a zacla hrát,jako doprovod si tam pricarovala samohrající bubny. Tvredj rock se rozléhal snad po celých Bradavicích.Byl to fakticky nárez.Henry byla už v klidu a vnímala jen tu hudbu.Byl to požitek.Po pul hodine tam prišla Lili a jen udivene poslouchala.Za chvíli se do toho vžila zacla parit.Pak tam ale vtrhla Sidney a zacala jim nadávat
,,Co si o sobe myslíte? Jentak prebarvíte pokoj a ješte k tomu tu hrajete ty odrhovacky?" to nemela ríkat.Hoklky to vypnuli a zachvíli se už Sidney nemohla vymotat ze svého hábitu.Kouzlem jí sešili rukávy a dolejšek hábitu k sobe a pak jí odlevitovali do spolecenské místnosti,kde se jí všichni smáli.Holky neco napadlo. Obe sešli do spolecenky a sesmolily nápis,kterej chteli pripnout na nástenku.Na konecné ceduli stálo:
Chcete si porádne zaparit? Máte šanci! Predvánocní vecírek se živou kapelou se bude konat v Komnate Nejvyšší Potreby v sobotu 20.12. ve 22:30. Lupeny mužete sehnat u Lili Evansové nebo Henry Malkinové. Pití a jiné bude zajiošteno.Prístupnost od 14.let. Oceníme když se to ucitelé nedozví.
Všichni se kolem cedule sešli a prekvapene se na holky podívali. Zrovna tyhle dve by meli porádat parbu? No to se uvidí.Nejvíc prekvapený byli Pobertové.Remus a James se podívali na Lil,ta byla vždy s pravidly a ted tohle? Sirius a Petr se podívali na Henry,ta byla vždycky mimo kalby a ted jednu sama porádá? Holky to daly vyvesit do Mrzimoru a Havraspáru,ale Zmijozel z toho vynechaly.
Oooooooooooooooooooooooo týden pozdeji
Lili v den návštevy Prasinek vstala hodne brzo,asi stejne jako Henry. Holky se došly nasnídat a pak se rozdelili.Henry šla projet Charlieho a Lili si šla vybrat oblecení.Moc jí záleželo na tom,aby vypadala dobre. Henry jela k famfrpálovýmu hrišti.Když byla úplne u nej sesedla a sedla si na lavicku Charlie se popásal a vypadal fantasticky. Když Henry premýšlela nebo spíše snila o mudlovské tycince Mars nekdo jí vyrušil.Sedl si vedle ní a ona si ho ani nevšimla když promluvil polekane s sebou trhla.Vedle ní sedel Sirius.
,,Vstáváš každý den takhle brzo?" zeptal se se zájmem a probral Henry.Ta se na nej podívala a pak se uklidnila.
,,Jo,o pracovních dnech ješte drív." Odvetila a dál premýšlela o Marsce.Sirius se ale nedal odbýt
,,Mužu se svézt?"vyptával se dál.Henry se na nej tázave podívala pak jen krátce rekla
,,Ne,nemužeš" nelíbil se jí Siriusuv náhlý zájem.Cítila v tom podraz.
,,Proc ne?" rekl smutne Tichošlápek
,,Protože jí trénuju jen na svoje dotyky." Rekla Henry které se to prestávalo líbit.Podívala se mu do jeho šedých ocích.Každá dívka se po tomto pohledu roztrepala,Henry ne.On se jí taky podíval do ocí.Pak rekl:
,,Máš nádherný oci"
,,Ne!" vykrikla Henry,vstala vyhoupla se na Charlieho,který byl bez sedla a rozcvála se pryc. Pomylsela jsi,tak o tohle mu jde!Hnusák a já mu verila!!Idiot!
**********************************
,,No tak,Audrey mám si vzít ten zelený svetr nebo ten žlutej??"zoufala si Lili,která se porád jen prehrabovala ve skríni.Než však Audrey stacila neco ríct ode dverí se ozvalo
,,Ten zelenej,Evansová! Pujde ti k ocím!!" to k devcatum vtrhl James Potter,hned na to se ozvalo zapištení a rev
,,Okamžite vypadni Pottere! Jsme skoro nahé!"
,,To mi nevadí" zašklebil se James,ale neviditelná sila,spíše kouzlo ho vyhodilo z pokoje. Dvere do pokoje se však otevreli znova.Lili se hned rozervala
,,Ríkala jsem abys vypad,Pottere-" pak umlkla ve dverích nestál James ale Henry,v dost špatný nálade. Nasupene došlaq ke skríni avytáhla to co jí prišlo pod ruku- Prisedavý džíny, triko s výstrihem,mikinu,dost stylovou a hnedou bundu s kožíškem.Proste neco v cem ješte nikdy nešla. Aniž by vnímala do ceho se oblíká .Když se dooblékla,všichni na ní cumeli.Vypadala fantasticky.Vždycky potrhaná Henry ted byla neprehlédnutelnou osobou,a to jako dost hezkou.Vypadala dobre a odmítla to menit.Ješte vytáhla kozacky a zapla si je.Vypadala ješte líp.Pak jen rukavice,šálu a hezký úces,mohla vyrazit. Lili poslechla Jamese a vzala si ten zelený a když byla hotová taky jí to moc slušelo.Wanda si vzala modrou soupravu,Audrey byla v bílé a Sidney tradicne v ružové.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.