5.kapitolka

1. dubna 2008 v 15:36 | Terka
Jak probíhají hodiny sedmého ročníku a co výlet do Prasinek?

Když sešli do spolecenky nekterí kluci obdivne zapískali.Jen nikdo nevedel kdo je Henry,ptotože si mysleli že bude zas v necem otrhaném,ale ted vypadala skoro líp než Lili. Lili pribehla k Jamesovi,Sidney k nejakému podivínovi,Audrey šla k Routovi,to byl loni brankár,Wanda rovnou odešla ze spolecenky,mela se s klukem sejít ve Velké síni a Henry sešla k Remusovi,který mel pusu otevrenou jako pytel od banánu.Henry vždycky mohla vypadat dobre,její matka,majitelka obchodu s oblecením,jí vždy kupovala to nejhezcí a nejmódnejší oblecení,jen ona vždycky nosila othané veci,vlastne toi matce delala naschvál.
Remus stál a jen se díval,nemohl se jí nabažit.
,,Co je Reme?" zeptala se rozmrzele Henry,ocekávajíc to nejhorší..
,,Jsi nádherná!" objal ji kolem pasu a vykracoval si to s ní.Polovina mužské populace mu to závidela. Sirius se po nem závistive koukal…
ooooooooooooooo
Henry s Remusem se drželi za ruce a práve procházeli kolem krámku Madame Pacinkové,presládlém ružovém obchudku s cajem a srdíckama. Henry na obchod vrhla znechucený pohled a táhla Remuse daleko od nej.
,,Zlato,nechceš si nekam zajít sednout si a tak?" zeptalse po chvíli trajdání Remus.Henry prikývla a už si to mírili ke Trem Koštatum.Vybrali si stul,ten nejzapadlejší a tam se k sobe pritiskli,Remus jí vjel rukama do vlasu a ona se ho chytla kolem krku,zacali se líbat,když je vyrušilo necí
,,Ehm-pardon,máte vybráno?" pred nimi stála Madame Rosmerta,rudá až za ušima že je musela vyrušit.
,,Chjo,jo dáme si dva másl-" nedorekl Remus,Henry mu skocila do reci
,,Dve ohnivé wiskey" Rosmerta se usmála a za chvíli pred nimi stáli dve sklenky zlatavé tekutiny. Henry a Remus se na sebe usmáli a propletli si ruce,tak aby dal každý napít tomu druhému. Po chvíli téhle zábavy odložili sklenice a opet se zacali líbat.Remus byl opravdu preborník,ikdyž spousta lidí by to do nej nereklo.Po pár minutách se od sebe odtrhli a zacali si šeptat nežná sluvka.Oba dva pri tom rudli stále víc a víc.Pak je ovšem zas nekdo vyrušil.
,,U madame Pacinkové je porád pár volných stolu!" stál tam Lucius Malfoy a hrozne se mracil.Nechtelo se mu verit,že by ta holka už nekoho mela.Vždyt mela být jeho!
,,Dej si odchod!" rozzlobil se Remus a vytáhl hulku
,,Moc si nevyskakuj!" zavrcel Malfoy
,,Nechte toho!" rozzlobila se Henry došla k Remusovi vytrhla mu hulku chytla ho za ruku,a táhla ho pryc,ješte pred tím však na stul hodila 2 galeony. Malfoy byl zklamaný,ta holka ale musí být jeho! Byl odhodlaný že jí mít bude,miloval ji,ikdyž u jeho chladné osobnosti to nikdo nemohl vedet. Nebyl však sám co si na Henry brousil zuby, zájem mel i Sirius.
Oooooooooooooooooo
Hodiny odbíjeli 10 hodinu a Henry a Remus na sobe ve spolecenské místnosti spali,byli do sebe dost složite zapletení,takže jen málokdo poznal cí je cí noha.dve spící tela sledovala Lili,která sedela Jamesovi na klíne.
,,Jsou fakt roztomilý" usmála se Lili na Jamese
,,Ty jsi roztomilejší ,kotátko!" usmál se James a prejel jí rukou po zádech. Lili ruku chytla,ale neodstrcila jí, jen jí nad zadkem zastavila a dala mu jí zpet nahoru,na záda.
Po pul hodince se z místnosti trousili všichni lidi,Lili a James odešli taky,ale spící Remus a Henry tam zustali.Asi v pul jedný se Remus špatne prevalil a oba žuchli na zem.
,,Lumos" zašeptala Henry a na potemnelo místnost padla tma,nikdo krome nich tam nebyl.Svetlo padlo na Remusovu tvár. Remusovi se zablýsklo v ocích.Henry se rozhlížela po místnosti,když k nemu byla zády skocil na ní,ona prekvapene vyjekla pak jí však všechno docvaklo a odložila svítící hulku.Remus jí zajíždel rukama pod tricko,ona ho pri tom klidne nechala a rozepnula mu košili,jezdila mu rukama po jeho mužné hrudi a on pod jejím trikem hledal nejlepší místo na dotek. Remus zamíril k podprsence,Henry se prevalila,ted ležela ona na nem.Remusovi se konecne podarilo rozepnout šajsku,chtel jí triko stáhnout,což bylo v jeho poloze dost obtížné,Henry mu svlékla košili.Po chvíli už oba leželi na koberci od pasu nahoru nazí.Remusovi bylo krásne,Henry z neho cítila vášen lásku i vzrušení. Remusovi se nejspíš chtelo rozepnout jí i kalhoty,rukama proto zajel až ke kalhotám,Henry zamírila k jeho kalhotám,rozepnula mu knoflík i zip u džín a on jí bez problému opakoval,váleli s epo sobe až byli oba i bez kalhot(kdo se obává že k tomu dojde mýlí se,zustanou u toho,že Henry bude mít jen kalhotky a Remus jen boxerky).Po vycerpávajících hrátkách se oba zacli oblíkat,Henry vybehla do ložnice a usla…
ooooooooooooooooooooooooooooooo
Práve byl 19.prosinec a holky,tedy Lili a Henry si zacínali delat starosti,všechny lístky byli vyprodané a holky meli docela trému.
První pátecní hodina bylo bylinkárství.Šli pracovat do skleníku císlo 6,s obvzlášt nebezpecnýma rostlinama.
,,No tak slecno Evansová,dávejte preci pozor na toho murkovníka!!" ozval se podráždený hlas profesorky.Práve meli zastrihnout listy murkovníku údesnému,jehož jed byl vhodný pro pomalé a bolestné umírání.Šipky s jedem vystrelovaly okvetními lístky,proto byla práce s nimi krajne nebezpecná. Lili byla napomenutá za to,že kvetinu trochu hodne zdemolovala, kytka nemela okvetní lístky,což znamenalo že bolestné umírání si práve užívala sama rostlina. Celý zbytek hodiny musely zatrihávat lístky a snažit se aby je rostlina nezabila. Na konci hodine se Lili a Henry zase pustili osamocenou chodbou k ucebne premenování.
,,Ty Lil,možná že ta dýza je na nás moc!" zacala mít pochybnosti Henry
,,Simte,to dáme,jsme profíci!!" odporovala Lili která se snažila skrýt to jak je nervózní…
Došli chodbou až k ucebne kde si sedli daleko od katedry.
,,Takže,dnes budeme probírat premenu lidí" ozval se ode dverí ostrý hlas profesorky McGonagallové,hned jak to dorekla,tak Henry vystrelila ruka nahoru. Profesorka však medove pronesla:
,,ÁÁÁÁ, pan Black má urcite zájem! No tak povídejte!" Sirius si práve neco cmáral,proto byl hodne zaskocený.
,,Nóóo ehm,metamorfomágové jsou lidé…." Byl však prerušen
,,Metamorfomágy jsme probírali minulou hodinu,srážím Nebelvíru 5 bodu!" vztekala se Minerva.Ve tríde to nespokojene zamrucelo. Když to potom Audrey vysvetlila dostali se k praktické cásti veci. Lili byla zachvíli snehobílý králik a Henry spokojene rehtala.Bohužel Sidney takové štestí nemela,spletla si formuli a byl z ní záchod. Celá trída se zachechtala. Po hodine už mela místo vlasu jen splachovátko,
,,Paní profesorko,prosím odejdente mi to!!!" žadonila Folsová.
,,Bohužel,slecno, ale odroste to tak za dve hodinky,nebojte se." Odsekla profesorka,vlastne spravit by to dokázala za chvilku,ale byl to takový trest za její nepozornost…
Další hodinu následovala dvouhodinovka obrany proti cerné magii bohužel byli spojení se Zmijozelem… Do trídy vstoupil profesor a pravil
,,Dnes si probereme kletby které se nepromíjejí." Ve tríde to zašumelo.,,zná nekdo nekteré?" zeptal se. Lili zvedla ruku,
,,Ano?tak prosím"rekl profesor ,Lili kunkla,, Avada Kedavra,Crucio a Imperio"
,,Umí je nekdo predvést?" zeptal se zas profesor. Celá trída se na sebe zaražene podívala.Predvést zakázanou kletbu? Profesor však dodal
,,Nebojte se,bude to beztrestné a každý kdo neco predvede získá pro svou kolej 50 bodu a predvádet to budem jen na hadech!" tohle motivovalo presne tri žáky k tomu aby se prihlásili.
,,Ano pane Malfoy?"zeptal se profesor
,,Umím jednu kletbu"vysoukal ze sebe,,Avada Kedavra" dodal.
,,Fajn pojdte jí predvést" Malfoy došel k tabuli a profesor vyndal jednu zmii
,,Avada Kedavra" zaznelo,z Luciusovi hulky vyšlehlo zelené svetlo a zmie umrela.
,,Výborne,smrtící kouzlo,50 bodu.Nejsem tu však od toho abych vás ho naucil,jsme tu od toho abych vás s ním seznámil!" profesor vyvolal dalšího studenta
,,Belatrix Blacková! Jaké kouzlo mužete predvést?" zeptal se
,,Cruciatus" rekla nahlas Bela a uš si to štrádovala k tabuli.Ucitel vyndal jednu užovku.Belatrix zašeptala ,,Crucio" a užovka se svíjela v neovladatelných krecích. Belatrix pak kouzlo prerušila a získala pro Zmijozel dalších 50 bodu. Ucitel se rozhlédl po tríde a vyvolal posledního studenta.
,,Tak slecno Malkinová,predpokládám že máte na mysli Imperio" pronesl
,,Ano,pane profesore" odpovedela Henry
,,Tak pojdte" Henry procházela kolem udivených studentu,Henry milá dobrá Henry že umí zakázané kouzlo? I Malfoy se na ní díval prekvapene.Henry došla k vyndanému škrticovi. Udelala neverbální zaklínadlo a had už zacal sycet anglickou národní hymnu,za chvíli delal salta a pak jednoduše predstíral že je vysavac.
,,To bylo bravurní slecno! 55 bodu pro Nebelvír!" ucitel jásal. Na konci hodiny Henry nedbala ostatních a rovnou se pripojila k Lili.
,,Cece,nevedela jsem že to umíš?" zacala Lili
,,No,v jisté sebeobrane jsem se ho naucila" hlesla Henry.Pak ale odvedla téma pryc a vše bylo v porádku. Príští hodina byly dejiny car a kouzel.
Chrrr….mlask mlask, chrrrrrrrrrrrrrrrrrrr….. bzzzz…..fjuuuuuu,neslo s celou trídou,všichni spali.Profesor Binns monotónním hlasem predcítal.
,,A tak Roderic Hrabác zavraždil svého nejlepšího prítele kvuli nevere své milenky." Do výkladu se mu neslo Buuuuum.To zrovna Henry spadla ze židle. Profesor cetl dál,, Tento skret zavraždil v krutých bitvách ješte spoustu dalších…" další bum,to spadla Lili ,,vraždení pokracovalo i pres roky 1780 až 1900."další buuum to spadl Sírius a James. Profesor kvuli zazvonení školního zvonku už nepokracoval. Další hodina byla zasvecená formulím. Bylo to celkem lehké,ucili se jen složitejší levitacní kouzlo,takže nic moc. Po téhle hodine byl obed.
,,Né,dnes není na výberu cína!" zasténala Henry když si sedala k obedu.
,,O-eadí!" zabrmlala Lili,,To nevadí,jsou tu i hranolky,tak jez!"
,,Máš pravdu" rekla zacala si na talír nakládat hranolky a rybu. Po obede si delaly domácí úkoly
,,Ne-tohle mi nevychází! Vždyt mám Pluta místo Venuše!" sténala Lili nad svým domácím úkolem z astronomie.
,,To si n atom ješte dobre,já mám souhvezdí Orionu místo souhvezdí velké medvedice!" líne zabrucela Henry a dál studovala grafy.
,,Už vím,Dej to sem Lili!" a kamarádka po ní hodila domácí úkol
,,Máš tu chybu v desetine stupne to ti to takhle zpreházelo,mám tu samou chybu,moment-a je to!" za chvíli už se nimrali v pojednání o metamorfomázích pro McGonagallovou.Když sesmolili všechny domácí úkoly obe zašli za Charliem.Behali spolu pred Hagridovou boudou,kde si vykouzlili krásný parkur. Charlie behal a behal,až toi perfektne zvládal a obe holky beželi zmrzlé do spolecenky. Byl už vecer a ony mely všechny domácáky,co mely mít na víkend hotové.To kvuli tý zítrejší parbe. Henry a Lili usínali a tešili se na další den…

Bellatrix
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka Henry?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.