6.kapča

1. dubna 2008 v 15:37 | Terka
Tak co ta pařba? Myslíte že bude úspěšná?A co Zmijozelský tajemný??

Presný prubeh soboty,20.12(možná i nedele?)


,,Lili,vstávej!" štouchala do své kamrádky Henry
,,No jo no jo,dyt už lezu!" rozespale mžourala Lili.Henry na sebe mezitím natáhla džíny a pretáhla si proužkované tricko,na to si dala mikinu s konskym potiskem.Pak už jen sešla do spolecenky,kde cekala na svou kamrádku.Lili sešla po dvaceti minutách dolu,v ošoupaných džínách,zeleném tricku a modré mikine. Obe se vydlai do velké síne na snídani. Když došli ke stolu,obe si naložili plnou mísu hemenexu a k tomu si dali pomerancovej džus.Mezitím si prisedli pobertové.Remus se pritocil Henry a James se privinul k Lili.Sirius s Petrem si sedli naproti nim. Bohužel kluci priššli dost pozde,takže tam s nimi dívky sedeli asi jen 5 minut,pak obe vstali a šli za Charliem.Rozhodli se že dnes od sebe nehnou,aby mohli všechno pripravit. U Charlieho: Lili zrovna odešla pro cištení a Henry vyvádela Chalieho ze stáje. Když Lil pricupitala i s cištením obe se do toho pustili.Vycišteno bylo asi za pul hodky a pak už jen prehodily sedlo a nauzdily a vyjely.Projíždely se u jezera,nekolikrát zacválaly a po pul hodce se vrátily do ohrady.
Cestou k hradu se zanítene bavili o OVCÍCH,až nevedomky dorazili ke KNP.Pred ní se tedy zastavili a Lil trikrát prešla u ,,dverí" pricemž opakovala,,potrebuji velkou místnost na porádnou parbu" po tretí se ve stene objevili dvere a holky vešli do dverí.Místnost byla celá barevná,bylo tam pár diskokoulí,asi 30 stolku se židlema,tanecní parket,švédksý stul,stolek pro DJe, samoobslužný stolek a pódium pro kapelu.Jolky obdivne vydechly.Všechno bylo zarízené,ted zbývá už jen donést,pití jídlo a sehnat cleny kapely.Bubeník a kytarista byli zajištený,zbývali posty zpeváka,druhýho kytaristy a tretího kytaristy.
,,Takže Lil,ty budeš DJ,pac se v tom vyznáš,ted už jenom jídlo a skupina,myslím že ty bys mela sehnat jídlo-ne pití-a já seženu ty posty."rekla Henry,Lili prikývla a šla do kuchyne.
Henry procházela po chodbe až došla do spolecenky.Tam zašla za Routem
,,Hej Tome,mužeš na chvilku" zeptala se ramenáce
,,Jasne Henry,co je?" zeptal se když kousek popošli
,,Scháním kytaristu,tak me napadlo,jestli bys nemel zájem"
,,Fakt? To je super,rád si zas zahraju!" zajásal a domluvili se že v pet príde pred KNP. Henry šla do Velké síne,tam chtela najít Audrey.Byla tam.
,,Audrey? Mužeš na slovícko??"
,,Jo jasne!" rekla Audrey
,,Simte,ty umíš hezky zpívat,nemohla bys nám delat dnes vecer zpevacku??" zeptala se na rovinu..
,,Co? Si deláš humor ne?" odmítla Audrey
,,Audrey!SI naše poslední nadeje!!" prosila jí Henry
,,Ts-no tak jo,ale vrátíte mi prašule za ten lístek!"souhlasila,ale nadšená z toho nebyla
,,Diks,v pet pred KNP" usmála se Henry a šla shánet kytaristu…Došla k Havraspárské spolecenské místnosti,kde naštestí zrovna vyšel jeden student,Henry ho zastavila
,,Je tam Edisnová?" vybafla,až sebou dotycný polekane škubl
,,Jo" rekl nakonec
,,Mužeš mi jí zavolat?"
,,Jasne" a opet vyšel do místnosti,za pet minut vyšel i s dívkou
,,Jé ahoj Henry!Co ty tady?" privítala jí dívka
,,No shánim kytaristu!" hned odpovedela Henry
,,To jako me?No jasne,ráda bych si zahrála!" prikývla Elisabeth(Edisnová)
,,Tak fajn El.kolem pátý u knp!" krikla za ní Henry a už bežela zpátky do komnaty,opet se pred ní zjevila ta místnost,tentokrát už is jídlem a na gauci sedící Lili.
,,Tak co,porídila si?"otázala se Lili
,,Jo, Máme Audrey Hopkinsovou,Toma Routa a Elisabeth Edisnovou,to není zlý ne?"
,,Lepší už to bejt nemuže.Víš kolik je hodin?" rekla Lili
,,Neim,nemám hodinky" posteskla si Henry a v tom už byli na zdi krásné hodiny.
,,Áááá je už pull tretí!" zdesila se Lili a obe utíkali na obed.
Tam se srazili s odcházejícíma klukama.
,,Ahoj" pozdravili všichni najednou,normálne by se tomu smáli,ale ted nebyl cas. Holky do sebe naházely rízky a zas beželi do KNP.Když dorazili,Lili jen vyfunela:
,,Už jen chlast a je to!"
,,To je fakt,co kuchyne?" navrhla Henry.Obe tedy šly do kuchyne. Zmáckly na chechtající se hrušku a už byli uvnitr.Zástup skrítku je velice mile privítal a hned se vyúptávali:
,,Co by si dámy prály?"
,,Ehm…Jen pití!" rekla Lili a Henry pokracovala
,,Potrebovaly bysme spoustu lahví piva,máslovýho ležáku,fernetu,sangrie,vína,shery,ohnive whiskey,jelcina, ješte nejakou vodku,medovinu,džus,colu a nejakýá prísady do drinku" skrítci poslušne prikývli a za chvíli už tam pred nimi stála obrovská hromadalahví.
,,Výborne! Jste ti nelepší domácí skrítci!" zašvitorila Lili a obe vykouzlili velké bedny,do nich alkohol poskládaly a použili levitacní kouzlo.Takhle to všechno dopravily až do KNP. Tam to vyložili a vrátili se do kuchyne.
,,Ano slecno,ješte neco slecno?" zapištel velk:ý domácí skrítek
,,Ach ano,myslíte že byste dokázali nikomu neríct o tom pití cos me síi odnesli?"
,,Ano,slecno,jenám potešením slecno,že se nám dostává takové duvery!!"odpovedeli skrítci.Dívky tedy vyšli a šly místnost doladit do posledních detajlu.
,,Ty Lil,ted ti ukážu neco co ješte nikdo nevidel…" vytáhla hulku a rekla
,,Accio truhla" za chvíli pred ní ležela veliká bedna která vonela po…to se dozvíte hned jak to Lili otevre…
,,Jointy!samý ubalený jointy!" vyjekla Lili.Henry se však jen zazubila a zacala je vykládat na stul.Rozhodla se že jeden bude za tri galeony,opravdu nízká cena,no a vespod tý bedny jete vynadala cigára,pak však ale rekla:
,,Lili já nekourím,to jsem sehnala jen pro tuhle parbu,když behám nemužu mít špatný plíce!!" Lili prikývla a obe prohlíželi místnost dukladneji.Pak místnost zabezpecili proti vloupání,odposlouchávání a taky aby nebyl slyšet ten rambajz co budou delat.
V 5 hodin prišly všichni 3 noví cleni a oni se dali do nacvicování.Byly to samí rockovky a Audrey mela nádherný hlas. Asi v pul osmý už meli písnicku perfekt nacvicenou a Lili šla zkusit DJ koutek.Fakt jí to šlo:-) Nikdo z nich nešel na vécu,protože jídla tam meli dost,Lili totiž domluvila se skrítkama,že to budou delat jako ve spolecenský místnosti,dole pripraví jídlo a tady se to vynorí.Kolem devátý hodiny se zacali hromáždit lidi.Henry si stoupla pred vchod brala jim lístky a pouštela je dovnitr,v 9:30 už tam byly skoro všichni a poslední lidi,už tam museli jít sami.Henry šla na pódium a pronesla
,,Sonorus" kouzlem si zesílila hlas
,,Takže lidi,jsme fakt rádi,že ste na tuhle fantastickou parbu prišli. Ta živá skupina je Lili Evansová,skvelá bubenice" Lili prišla,mela na sobe cerný prošoupaný džíny propíchaný sichrajskama a cerný triko s potiskem,a ozval se hromový potlesk,,další je Tom Rout, vynikající kytarista"další ohluchující potlesk,Tom vešel v potrhaným tricku a cernejch kalhotech napul deravých,tricko bylo tak aby byli videt jeho svaly,,pak Elisabeth Edisnová,taky vynikající kytaristka" další velký potlesk,El vstoupila,odená též v pothaným,ale mela ješte i retezy,,a se zlatem v krku,zpevacka,Audrey Hopkinsová" potlesk taky velký,Audrey vešla oblecená velmi podobne jako všichni ostatní,,a naposledy,další kytaristka,a to jsem já,Henry Malkinová" asi nejvetší potlesk ze všech a Henry mela retezy,sichrajsky,glády,tricko s potiskem a tak podobne.Pak to spustili,to byl rachot,všichni si porádne zaparili,zahulili,když skladby živé skupiny skoncily,muzikanti sešli z pódia a jen Lili zzamírila k DJ stolu. Namíchala peknej kousek hudby a tanecní parket se roztocil.Všichni trsali nebo proste jen tancili pogo.V místnosti zavánela tráva a spousta lidem se tocili vocícka, pilo se dost, polovina pití byla v tahu a Henry míchala koktejly.Sama byla dost namazaná a když u ní byl Remus pro další flašku fernetu,už žádný nemela,tak mu šoupla láhev whiskey se slovy,,príšte ti dám jelcina,milácku" pulnoc už dávno odbila,a lidi se pomalu trousili na svoje koleje,zustlo už tam jen pár mrzimorskejch a nebelvírkejch z havraspáru nikdo a jeden Zmijozelskej,kdo? Uvidíte… Lili unavene nechala hrát desky sama a tancila ploužák s Jamesem.Remus se Siriusem do sebe lili jelcina a whiskey za sebou,Henry hulila jointa a ostatní tancovali ploužák,nebo pili a nebo žrali.Henry vyšla na pódium a brnkala na kytaru s jointem v hube,mrzimorští odešli,byli tam už jen Pobertové,Zmijozelský a skupina muzikantu.Deska dohrála,Tom jí vymenil za další…. Petr,Audrey,James,Lili,Tom a El odešli….V místnosti byl jen Zmijozelský,Sirius,Remus a Henry..Henry práve naráz vypila hruškovici…Remus se odpotácel do Nebelvírské veže a Sirius si broukal nejaké voloviny…v místnosti byl jen Zmijozelský,Sirius a Henry.Sirius šel do ložnice…Henry si zapálila dalšího jointa…Zmijozelský s flaškou shery v ruce došel k Henry a rekl
,,Miluji te" Henry na nej hodila tupý pohled vstala zavrávorala a on jí chytil do nárucí. Ona se zasmála a zacala ho líbat,zmijozelák její polibky opetoval a flašku hodil na zem,zacali hrátky s jazykem. Líbal úplne jinak,byl takový,vášnivejší a ….zároven chladnejší,ale presto uprímný… Henry nic takového nikdy nezažila. Potom se od sebe odtrhla a on jí udelal cucflek na krku.Oba dva opustili místnost a šli do dvých komnat…

Lili DJ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám povídka Henry?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.