O mě!!

1. dubna 2008 v 11:22 | Terka
AHoj,takže jsem dvanáctiletá holka,co chodí do primy na gymplu.Mé pravé jméno je Terka,ale mužete mě vidět pod spoustou přezdívek(např. Octopussy,Mrs. Vampire,Buš, Prasnička). Žiju s rodičema,psem a mojí starší ségrou Lafikem. Poslouchám rock,hard rock,metal,vkročim i do hopu(a vůbec mi to nevadí) a příležitnostě si poslechnu nějakou tu punkovku. Mám dlouhosrstou kolii co se jmenuje Laura. Jsem cca 163 cm vysoká,mám modrý oči a špinavej blond,ale nejsem žádná tupá barbie!! Kluka nemám a a ni o něj moc nestojim,samotný je mi taky dobře-to ale neznamená že na známosti nejsem zvedavá:DRáda si s každým pokecám.Teď zrovna mám v srdci velkej šrám,způsobil ho odchod mýho dědy,člověka s kterým jsem se nikdy nepohádala,takže je mi hrozně... Jo můj gympl je církevní,ale věřící nejsem,nevyznávám nic.Někdy ale mám touhu prostě aby mi někdo odpustil,někdy mám touhu poprosit někoho o něco a tak čekám na strýčka náhodu,který by mi potvrdil,že nahoře někdo je,takže věřim že tam někde nahoře je velkej,krásnej bernardýn a všechno to řídí. Miluju knížky(Harry Potter,Vinetou,Knihy Vikinga Vika,Týna a Pony, Čtyři a půl kamráda,Výbuch bude v šest,Správná pětka) je toho spousta.Ráda plavu,běhám a jezdim na koni(příležitostně). Mám taky ráda kytky nejradši mám přirovnání: Láska je jako růže,je krásná ale dokáže ublížit. Taky píšu básničky. Povolání?Jo právník,psycholog,spisovatel... Nevim,času dost. Asi toho už máte dost takže píšu už jen:
Kontakt:::
ICQ: 403-186-127
E-mail: Terezicka212@seznam.cz
Něco víc....
Jídlo: Sladký a všechno kalorický(jako na potvoru) ale mám ráda i ovoce a melouny:D
Filmy: Terminátor 2,Madagaskar,James Bond,Zákon přitažlivosti, Ukradli torzo Jupitera, Před svatbou NE, Ryba jménem Wanda, Příběh žraloka, Shrek, Madagaskar,Hledá se Nemo,Stripe, HSM 1 i 2,Pomáda, Kurs sebeovládání,všechny filmy s Jackem Nicholsnem,Piercem Brosnanem,Melem Gibsonem a Brucem Willisem, animovaný filmy, Gympl,Snowborďáci a spoustu dalších(např. Team America, Stopařův průvodce po galawii atd.)
Herci/herečky: Rose McGowan,Julienne Moore, Robert De Niro, Christian Clavier, Lindsay Lohan, Hilary Duff, Jean Reno,Luis de Funes, Piesrce Brosnan,Bruce Willis,Mell Gibson,Jack Nicholson,Sean Conery, Harison Ford,Angelina Jolie,Viktor Preise, Zlata Adamovská
Zpěváci,zpěvačky,skupiny: Marilyn Manson, Janet Jackson, Lordi prostě poslozuchám všecko,jen rap nemám moc ráda....
Slavný co nemám ráda: Zac Efron,Tokio Hotel(nepočítám politiky)
Sporty: míčový hry,trochu běhání...
Tak a tady moje oblíbená fotka:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.