Voldemortka

1. dubna 2008 v 16:11
Povídka o Té-jejíž-jméno-nesmíme-vyslovit a její příběh je celkem zajímavý.Long drabble xD

Vy-víte-kdo šla po ulici a prohlížela si svuj tesný model,který byl na jejím vysokém telu vážne hezký,byla pomerne hubená-ne však anorektická- a vetšina tricek jí byla pres prsa menší.Doufala,že tak bude Lucius ochotnejší (i když kdyby ne,tak stejne ano:-)).Mela na sobe cerne šaty spadající až ke kotníkum a hnedé vlasy svázané no pevného uzlu.Šaty zvýraznovaly vše co mely a zakrývaly to co nemelo být videt:-O. Po chvíli žena došla ke zvonku,ale né že by se obtežovala zazvonit.Proste si otevrela branku a šla dál,když došla ke dverím cekala až jí nekdo otevre.Po chvíli se ve dverích opravdu objevil zdešený Malfoy a ona vešla,ani na hostitele necekala.
,,Temná paní,jaké potešení!!" vykoktal
,,Tss---jak se opovažuješ,copak jsem podobná tomu stoskopsanci Voldíkovi?" zasycela nacež Malfoy ležel na zemi a mnul si koleno do kterého ho žena zasáhla hulkou(nechtela si otloukat lodicky)
,,A navíc"pokracovala ,, nemám ráda když mi nekdo lže.Vubec nejsi rád že jsem tu s tebou" a zlomyslne se usmála.Pak po chvíli zarvala,,Tak tu jako budem stát v chodbe nebo co???" ,to Malfoye vytrhlo z transu do kterého se dostal díky hlubokému výstrihu dámy.
,,Pojdte za mnou" a nabídl jí ráme,které neprijala.Po dlouhé chodbe se dostali do obývacího pokoje který byl celý v zeleném.Ta jejíž jméno nesmíme vyslovit zamumlala neco o hrozné barve a vše se prebarvilo na svetle modrou,její oblíbenou barvu.
,,Takže,o cem jste se mnou chtela mluvit?" zeptal se Luci zdvorile
,,O tvém postoji vuci mojí nadvláde"odpovedela,, na jednu stranu verný,chytrý a šikovný na druhou stranu bezvýznamná krysa" pokracovala
,,Ale---"chtel neco namítnout Lucius
,,Neprerušuj me!" varovala ho Vy-víte-kdo,, takže,si drahý Luciusi,rozhodni jestli ti tvoje podrazy stojí za život,protože já už nemám trpelivost!!" neovládla se a celý pokoj jako by se zmenil v pohrební sál,vše v nem bylo cerné a na stole byla Luciusova rakev(to poznal podle vence na ní).Tím si vy i Lucius mužete domyslet co by se stalo kdyby ted neco namítnul
,,Ano má paní" a hluboce se poklonil,, už se to nebude opakovat,odted jsem váš verný služebník"doufaje že to bude stacit.Doufal špatne.Paní ze usmála a promluvila do ticha.
,,Správne,ale u Voldyho jste meli znamení zla,za mé vlády budete mít neco horšího!!" Vytáhla pergamen a nožík s prázdnou lahvickou inkoustu.Pak ho rízla do ruky a jeho krví naplnila lahvicku.Pak mu porucila.
,,Piš prísahu vernosti!!" a jako predlohu vytáhla krásný ,už také popsaný pergamen.Po chvíli Luciusovi došel,,inkoust" a tak musel doplnit ze svých vlastních zásob.Hotová prísaha vypadala takto.
Ja Lucius Malfoy, prisaham svou vernost Pani Zla.Stvrzuji,ze nikdy za zadnych okolnosti nevyzradim nic co by ji nebo me druhy mohlo ohrozit a na zivot svuj i mne nejdrazsiho se ji vydavam za dobrovolneho sluzebnika a vzdy ji budu sluzebnikem dobrym ……a pak ješte podobný žvásty. Paní si precetla prísahu, usmála se a zamumlala ,,SERVINDIO" a prísaha vzplála cerným ohnem,stala se neznicitelnou ,pak ješte udelala spoustu dalších kouzel aby prísaha byla platná atp. Po všech techto opatreních mu podala prsten na kterém byla lebka.
,,Nandej si ho" prikázala. Malfoy si poslušne navlékl prsten který se mu okamžite zaryl do kuže a když si ho chtel zase sundat nešlo to.Tázave se na ženu podíval.
,,Neco se ti na prstenu nezdá?" a zlomyslne se zasmála.
,,No to ne,ale je mi trochu tesný.." odpovedel hloupe Lucius
,,Hlupáku! Je zacarován kouzlem trvalého prilnutí-mimochodem abnormálne silným,když se kouzlo nekdo pokusí zrušit pripraví te o ruku- a když budu neco chtít proste se ta lebka rozsvítí a premístí te tam ,kde jsem",,samozrejme jak vycítí že je to bezpecné" dodala když videla Malfoyuv namítavý výraz.
,,Takže ješte abys vedel jak si ríkáme,ale Smrtijedi nejsme to byl Volduv nápad- jsme Scelusové"
,,Ano madam" kunkl zdrcene Malfoy.Nechtel mít nic spolecného ani s Dobrem ani se Zlem a ted je v tom zas,no co nadelá.
,,Muj nový Scelusi, ohledne našich akcích te budu informovat na naší další schuzce,ted mám ješte spoustu práce" a premístila se . Ne však s prásknutím,ale proste najednou se zamlžila a byla pryc. Prísahu si položila na stul k tem ostatním a shánela další cleny.
Po trech mesících byla hromada na stole 50x vetší,a Malfoy se vyhríval na vrcholku,protože byl jeden z prvních,tudíž i nejváženejších.Ale to co bylo na stolku nebyly jen prísahy,byla tam i vydání Denního veštce a jiných novin.Jejich titulky hlásaly : Nový Voldemort? , Hruzy za Vy-Víte-Kým pokracují, Temná Paní vraždí dál.Ale nejlepší byl tenhle v Jinotaji: Voldemort- ka ? Proc se bát,když nevíme jak se jmenuje!.Bohužel den po vydání tohohle vydání ležel Xenophilius Láskorád u Svatého Munga s težkými zraneními(hádejte proc asi).Ale jeho clánek byl pravdivý.Nikdo neznal jméno Té jejíž jméno nesmíme vyslovit.Až jednoho dne se její jméno prozradilo na jedné schuzi kde byl i její bratr.
,,Takže rodina Weasleyových by se mela trochu zmenšit…" rekla,, a postará se o to Belatrix a Lucius!" a chtela je rozpustit. V tom se prihlásil její bratr.
,,Co je Thankgoodnesi?"
,,Víš Andelo,je to taková zapeklitá vec…." Zbytek zanikl v šepotu,teprve ted se znalo jméno Temné Paní,trapné jméno Temné Paní Andela Thankgoodnesová. S tím jak trapne se jmenuje už se k ní nikdo nehlásil a její vláda byla tatam.Mohla si za to sama? Nebo ne? Rozhodnete se sami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.